Kokią įmonę verta steigti UAB, MB, VŠĮ ar IĮ?

1 liepos, 2021pateikė mingo0

Kaip nuspręsti kokį pasirinkti būsimos įmonės tipą? Tai priklauso nuo Jūsų kuriamos įmonės tikslų,  ar Jūs sieksite pelno, ar norėsite įkurti bendrus interesus turinčius asmenis vienijančią organizaciją, o gal padėti teikti paramą tam tikroms visuomenės grupėms.

Pelno siekiančioms įmonėms  tinkamiausi įmonės tipo pasirinkimai yra UAB, MB ir individuali įmonė. Dirbant sau geriausiai tinka individualios įmonės tipas, o turint verslo partnerių, didesni darbuotojų skaičių pravartu pagalvoti apie UAB ar MB steigimą. Kurį variantą rinktis priklauso dar ir nuo to, kokio dydžio verslas planuojamas kurti;
Organizacijų kūrimui, kurios gintų tam tikrų visuomenės grupių interesus, ar suvienytų juos į bendrų tikslų grupę, labiausiai tinka VšĮ arba asociacijos steigimas;
Norint teikti paramą puikiai tiks labdaros ir paramos fondo steigimas.

Jeigu dar neapsisprendėte, kokia teisinės formos įmonė Jums būtų tinkamiausia Jūsų verslo plėtojimui, susisiekite ir mes suteiksime Jums profesionalią konsultaciją. Kadangi įmonės steigimas yra įprasta praktika UAB, Savasis judėjimas įmonės  komandos, mūsų specialistai mielai pasidalinsime savo patirtimi bei žiniomis. Mūsų misija, kad naujos įmonės steigimas Jums būtų kuo paprastesnis ir sutaupytų Jūsų brangų laiką. Todėl drąsiai kreipkitės, kad Jūsų įmonės steigimas būtų sklandus ir nuoseklus.

Palikti atsakymą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas. Būtini laukai pažymėti *

KontaktaiVSK Litline, UAB

Teikiame krovinių gabenimo, pervežimo vienkartines arba ilgalaikes paslaugas Lietuvos, Baltijos šalyse, Europoje ir Skandinavijos šalyse.
Ofiso lokacijaMūsų adresas
https://transportation-vsk.com/wp-content/uploads/2021/06/img-footer-map-2.png
Savasis judėjimasSocialiniai tinklai
Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose.
KontaktaiVSK Litline, UAB
Įmonių steigimas - pardavimas – pirkimas - likvidavimas, buhalterinė apskaita, įmonių administravimas ir konsultavimas.
Ofiso lokacijaMūsų adresas
https://transportation-vsk.com/wp-content/uploads/2021/06/img-footer-map-2.png
Savas judėjimasSocialiniai tinklai
Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose.