VSK Litline, UAB

Pervežimų paslaugos

Mūsų įmonės VSK Litline, UAB pagrindinė veiklos kryptis transpoto paslaugos. Teikiame krovinių gabenimo, pervežimo tiek vienkartines, tiek ilgalaikes paslaugas Lietuvoje, Baltijos šalyse, Europoje ir Skandinavijos šalyse.
Tarptautiniai krovinių pervežimai
https://transportation-vsk.com/wp-content/uploads/2023/06/Tarptautiniai-kroviniu-pervezimai-vsk.png

Teikiame kokybiškas tarptautinių krovinių gabenimo paslaugas. Pervežimo paslaugų kryptys apima Lietuvos, Estijos, Latvijos, Europos bei Skandinavijos šalių kryptis. Krovinių pervežimą atliekame nuo durų iki durų, operatyviai paskaičiuojame busimą krovinio pervežimo kainą.

Dalinių krovinių pervežimai
https://transportation-vsk.com/wp-content/uploads/2023/06/Daliniu-kroviniu-pervezimai-vsk.png

Ddaliniai kroviniai – turi neviršyti 3 tonų svorio ir 10 kubinių metrų dydžio. Tai labai patogus krovinių gabenimo būdas, kai kroviniai yra nedideli ir talpūs. Daliniai kroviniai gabenami viename sunkvežimyje arba konteineryje kartu su kitų klientų kroviniais. Jums nereikia mokėti pilnos kainos už visą sunkvežimį ar konteinerį, tik už jo dalį. Dalinių krovinių gabenimo greitis beveik nesiskiria nuo įprasto. Yra keli pristatymo variantai – prekes galime pristatyti tiesiogiai gavėjui „nuo durų iki durų“ arba iki muitinės terminalo (muitinę nurodo klientas). Prekių pristatymo laikas skiriasi priklausomai nuo pasikrovimo šalies, maršruto ir kiekio.

Pilnų krovinių pervežimai
https://transportation-vsk.com/wp-content/uploads/2023/06/Pilnu-kroviniu-pervezimai-vck.png

Pilni kroviniai – kai visas sunkvežimis ar konteineris užkraunamas tik Jūsų gabenamu kroviniu ir mokama už visą sunkvežimį ar konteinerį. Kiekvienos rūšies tentinė puspriekabė pritaikoma atitinkamo dydžio standartiniams kroviniams, kurie gali būti mažesnio arba didesnio dydžio.
Nestandartinio dydžio kroviniai – gabenant itin didelius krovinius būtinas specialus transportas, kuriuo taip pat pasirūpinsime. Kasdien gabename įvairus krovinius į didžiuosius Lietuvos miestus ir atokiausius kampelius. Galime pasiūlyti nuo mikroautobuso iki dešimt tonų sveriančio krovininio automobilio, tentinę puspriekabę, atvirą platformą su galimu pakrovimu per galą ar per šoną. Kiekviename automobilyje yra įdiegta sekimo sistema, kuri leidžia kontroliuoti saugų Jūsų krovinio pristatymą nuo siuntėjo iki nurodyto gavėjo.

Skubių krovinių pristatymas
https://transportation-vsk.com/wp-content/uploads/2023/06/Skubiu-kroviniu-pristatymas-vsk.png

Prisiimame atsakomybę už teikiamų paslaugų kokybę bei užtikriname greitą komunikaciją. Skubi siunta pristatoma be tarpininkų, todėl garantuojame laiku gaunamą informaciją ir siuntos pristatymo greitį. Išsikvieskite kurjerį, kuris siuntą paims tiesiai iš Jūsų namų, darbovietės ar verslo ir pristatys siuntos gavėjui iki durų. „Express” paslaugomis siunčiamos skubios siuntos pristatomos iki nustatytos valandos. Nepristačius sutartu laiku gali būti taikoma pinigų grąžinimo garantija. Kiekviename automobilyje yra įdiegta sekimo sistema, kuri leidžia kontroliuoti saugų Jūsų krovinio pristatymą.

Pavojingų krovinių gabenimas (ADR)
https://transportation-vsk.com/wp-content/uploads/2023/06/Pavojingu-kroviniu-gabenimas-ADR-vsk.png

Siūlome pervežimo paslaugą tik pakuotėse, t. y. atitinkamoje, specialiai pavojingam kroviniui skirtoje taroje (statinėse, balionuose, kanistruose, dėžėse, maišuose, vidutinės talpos konteineriuose, slėginiuose būgnuose ir pan.), supakuotų medžiagų ar gaminių vežimas, taip pat gaminių vežimas rėme ar transporto pakrovimo įtaisuose atvirose, uždarose ar dengtose transporto priemonėse arba konteineriuose kurių ilgis neviršija 8,5 metrų.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
KontaktaiVSK Litline, UAB

Teikiame krovinių gabenimo, pervežimo vienkartines arba ilgalaikes paslaugas Lietuvos, Baltijos šalyse, Europoje ir Skandinavijos šalyse.
Ofiso lokacijaMūsų adresas
https://transportation-vsk.com/wp-content/uploads/2021/06/img-footer-map-2.png
Savasis judėjimasSocialiniai tinklai
Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose.
KontaktaiVSK Litline, UAB
Įmonių steigimas - pardavimas – pirkimas - likvidavimas, buhalterinė apskaita, įmonių administravimas ir konsultavimas.
Ofiso lokacijaMūsų adresas
https://transportation-vsk.com/wp-content/uploads/2021/06/img-footer-map-2.png
Savas judėjimasSocialiniai tinklai
Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose.